Arcwave brand
Arcwave

Použití a technologie

Arcwave Ion – seznamte se s prvním pánským masturbátorem na světě s technologií Pleasure Air ™️, který bude odteď udávat mezi ostatními masturbátory tempo. Jedinečné pulzující vlny stimuluji na uzdičce citlivé receptory pro vnímání tlaku (Pacinianova tělíska), čímž dochází k salvám impulzů rozkoše.

5/5

Testeři popisují jedinečný pocit vzrušení, vlny měnících se pocitů a silné vyvrcholení. Pleasure Air využívá pulzující tlakové vlny k nasávání a masáži penisu a přináší zcela nový typ orgasmu, který nelze dosáhnout samotnou masturbací. Smart Silence zaručuje diskrétnost a ničím nerušený prožitek.

Nové pocity s Arcwave

Pleasure Air vždy působí na to správné místo a způsobuje jedinečný prožitek.

Arcwave_Ion_baleni_300x300
Arcwave_postel560x560

“ Ve srovnání s normálním masturbací, byl orgasmus mnohem intenzivnější a také trval déle. Na začátku masturbace byl pocit relativně slabý, ale v určitém okamžiku jakoby prolomily ledy. S velkou vlnou přišel velmi silný a intenzivní pocit, který skončil ještě intenzivnější orgasmem. “
Recenze Testera – Výzkumný Ústav SKOPOS (SKOPOS RESEARCH INSTITUTE)

5/5

Technologie

Arcwave

Ion Pleasure Air ™

Arcwave Ion Tech Pleasure Air

Silný nový typ stimulace Pleasure Air, založený výhradně na změnách tlaku vzduchu. Jako první produkt na světě je zaměřený citlivé receptory (Pacinianova tělíska) pro vnímání tlaku, které se nacházejí na uzdičce.

Ion Smart Silence ™

Technologie Smart Silence zajišťuje, že Ion začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Ion vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Chytrá technologie, která dává smysl.

Ion CleanTech Silicone

Udržovat Arcwave Ion čistý nikdy nebylo jednodušší. Díky  CleanTech Silicone je Arcwave Ion super hladký, hygienický a odolný. Vynikající povrchová úprava a precizní provedení.

Ion Twist to Open

Čištění a sušení může být snadné. Jednoduše otočte zařízení od sebe, opláchněte vodou a uložte Arcawe Ion zpět na diskrétní  základnu pro nabíjení a sušení.

Ion Storage Base

Základna Arcwave Ion slouží současně pro vysoušení a nabíjení zařízení po použití. Inovativní tyčka DryTech uvnitř úložné základny pomáhá urychlit proces sušení.

Použití Arcwave Ion

1. Zapněte Arcwave Ion

Zapni Acrwave

Pro zapnutí Arcwave Ion stiskněte tlačítko “+” a podržte, dokud nezavibruje. Ion se spustí v módu Smart Silence.

2. Naneste lubrikant na Ion

Lubrikant na Arcwave

Aplikujte optimální množství lubrikačního gelu.

3. Naneste lubrikant na sebe

Lubrikant na penis

Pro dokonalý zážitek aplikujte dostatečné množství lubrikačního gelu také na váš penis.

4. Vsuňte do Arcwave penis

Zasuňte do Arcwave

Díky módu Smart Silence začne stimulace automaticky, jakmile dosáhnete senzoru Pleasure Air ™️. Hra začíná, bavte se!

5. Zažijte různé druhy potěšení

Přepni Arcwave

Stimulace Pleasure Air je zcela nový a dosud nepoznaný zážitek. Vyzkoušejte masturbaci s Arcwave Ion alespoň 5krát, abyste mohli plně docenit maximální prožitek.

6. Mix PleasureAir a masturbace

Užívejte si svůj ideální orgasmus kombinací stimulace s Pleasure Air a klasickou masturbací při pohybu sem a tam. Dopřejte si naplno dvojí stimulaci.

Arcwave

Máte zájem o koupi Acrwave Ion? Navštivte e-shop, nebo prodejny

Přejít nahoru